Taniec towarzyski


Stoisz pod ścianą kiedy zagra muzyka?
Masz chęć z kimś zatańczyć, ale paraliżuje Cię uczucie strachu?
Jeśli tak to te zajęcia są na pewno dla Ciebie!

 

Podstawowy kurs tańca użytkowego, sprawdza się znakomicie w codziennych sytuacjach takich jak: wyjście do klubu, impreza u znajomych, czy romantyczna kolacja. Pojawia się również przy specjalnych okazjach takich jak wesele, sylwester czy bal maturalny.
Zajęcia prowadzone są w dostępny sposób tak, aby każdy mógł nauczyć się podstawowych kroków i zapoznał się z regułami tańca w parze.

 

Jak wygląda trening?
Program zajęć stworzono tak, aby umożliwić przyjemne, a jednocześnie najbardziej efektywne przyswojenie materiału, który został ujednolicony i przyporządkowany do kolejnych etapów:

  • I stopień
  • II stopień
  • III stopień

 

Nauka zorganizowana jest w postaci 3-stopniowego kursu, którego jeden poziom realizowany jest w przeciągu 2 miesięcy, a jego ukończenie potwierdzone zostaje uzyskaniem certyfikatu
Fabryki Tańca IDOL.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny, ponadto uczestnicy kursów mogą bezpłatnie doskonalić umiejętności na niedzielnych wieczorach tanecznych, na których oprócz porywającej muzyki i doborowego towarzystwa zapewniona jest fachowa pomoc instruktorska. Kwalifikacje naszych instruktorów tańca towarzyskiego potwierdza wieloletnia kariera zawodnicza, zdobyte uprawnienia oraz duże  doświadczenie.

Jeśli chcecie Państwo rozpocząć naukę tańca towarzyskiego albo rozwijać już posiadane zdolności, to serdecznie zapraszamy do udziału w stale uruchamianych nowych kursach, na które można przyjść samemu, w parze lub z przyjaciółmi.

 

Jak się ubrać?
Przede wszystkim wygodnie, tak aby ruchy ciała nie były skrępowane.
Strój dowolny, taki w którym czujesz się swobodnie ale niezbyt gruby, ponieważ zajęcia zaliczane są do intensywnych.
Konieczne jest obuwie na zmianę!

Instruktor
Jakub Pankowski