Kim jesteśmy

Stworzeni by tańczyć.

Głównymi założycielami szkoły, jak i zarówno trenerami są Aneta Czernecka oraz Jakub Pankowski, specjalizują się w tańcach latynoamerykańskich.

Ich występy można było podziwiać już w ponad 150 turniejach polskich i zagranicznych. Para posiada najwyższą taneczną klasę, natomiast uczniowie szkoły mogą się pochwalić ogromnymi osiągnięciami tanecznymi, m.in. czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy w tańcu hip-hop do lat 11. Kolejnym sukcesem jest udział w mistrzostwach świata w Austrii, gdzie reprezentant Fabryki tańca Idol, zajął piąte miejsce, pokonując 40 solistów z całego świata.

Ponadto, pod czujnym okiem instruktora prowadzą intensywny kurs tańca dla nowożeńców. Kurs może być indywidualny, przeznaczony wyłącznie dla pary młodej , jak i dla grup, świadków, rodziców nowożeńców itp. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych choreografów i nauczycieli tańca. Zdobywców licznych nagród w festiwalach tanecznych. Szkoła Idol ponadto oferuje, szkolenia tańca dla firm. Na takich kursach uczestnicy mogą poznać różnorodne techniki taneczne klasyczne, jak i nowoczesne.

Zajęcia w naszej ofercie:

HIP-HOP

HIP-HOP

Taniec hip-hop łączy w sobie młodzieńczy luz z wysublimowaną techniką kroków i pozycji.

JAZZ

JAZZ

Taniec jazzowy jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego i jest pokazem dużych umiejętności fizycznych tancerza.

HIGH HEELS

HIGH HEELS

High Heels to taniec na szpilkach, łączy w sobie kilka stylów, takich jak vouging, dancehall czy sexy dance.

SOLO

SOLO

TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec towarzyski to różnorodne tańce: cha-cha-cha, samba, rumba, jive, passo doble, tango, quickstep, fokstrot, walc wiedeński, walc angielski.