Blog single

Zajęcia taneczne z Bill Irisch

Formacja juniorska była piąta, grupa mini w tej kategorii wiekowej czwarta. Duet dorosłych uplasował się na dziesiątej lokacie, wysokie pozycje zajęli soliści.Formacja juniorska była piąta, grupa mini w tej kategorii wiekowej czwarta. Duet dorosłych uplasował się na dziesiątej lokacie, wysokie pozycje zajęli soliści.

Ich wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Wszyscy radomianie zakwalifikowali się tym samym do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy, które odbędą się 16-19 maja we włoskim Rimini. Ewentualny wyjazd wiąże się jednak z kosztami. Trzeba zarezerwować kilka noclegów oraz autokar dla 44-osobowej grupy tancerzy. Potrzeba na to dziewięć tysięcy złotych.

Idola wzięła udział w Mistrzostwach Polski Federacji IDO (Międzynarodowa Federacja Taneczna) w Karczewie. Mistrzostwo kraju zdobyła mini formacja dzieci. Formacja dorosłych zajęła trzecie miejsce, mini formacja dorosłych czwarte. Formacja juniorska była piąta, grupa mini w tej kategorii wiekowej czwarta. Duet dorosłych uplasował się na dziesiątej lokacie, wysokie pozycje zajęli soliści.